+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Penzion

Tož vitajte na Valašsku,

nabízíme Vám poctivě vybavené pokoje s nádechem komfortu dnešní doby, stylizované ve dřevě s příjemnou domácí atmosférou - ideální pro vaše hosty - obchodní partnery, návštěvy domácí i zahraniční, přátele nebo rodinu. Výhodou je denně otevřená restaurace s kvalitní kuchyní a nabídkou čerstvých surovin. Parkování pro hosty hned vedle pensionu.

 

Ubytování ve Zlíně?

Jedině v Penzionu U Johana !
Naše ubytovací zařizení nabízí krásné jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje. Pokud si budete chtít dopřát relax, využijte našeho svatebního apartmá s masažní vanou.

Každý pokoj v Penzionu U Johana Zlín disponuje koupelnou se sprchovacím koutem, toaletou, bidetem, fénem, ručníky, županem i pantoflemi. V pokojích se nachází televize, minibar a klimatizace. Celý objekt je pokryt wifi signálem s bezplatným přístupem k internetu. Kvalitní spánek zajišťují antialergické přikrývky a kvalitní zdravotní matrace.

Hosté mohou využít parkoviště, které nepřetržitě hlídá kamerový systém. V ceně pokoje je bohatá snídaně v naši restauraci. Naše ubytování ve Zlíně nabízí: jednolůžkové pokoje dvoulůžkové pokoje svatební apartmá s masážní vanou součástí každého pokoje je koupelna vybavena sprchou, bidetem, toaletou , vysoušečem vlasů , ručníky dle potřeb se županem i pantoflemi parkování , wifi free , TV , minibar, klimatizace, zdravotní matrace, antialergické peřiny parkování, hlídané kamerovým systémem k ubytování v ceně snídaně všechny pokoje jsou nekuřácké !

 

Ceny ubytování ve Zlíně

jednolůžkový 1500,-Kč
dvojlůžkový 1950,-Kč
dvojlůžkový-svatební + masážní vana 2050,-Kč
doplňkové služby přistýlka 650,-Kč
snídaně v ceně pokoje 150,-Kč

 

Ubytování je možné od 14 hodin do 22 hodin, dále jen po osobní domluvě.
Pokoje prosím uvolněte do 10 hodin dopoledne.
Snídaně je podávána v restauraci a to v době od 7-10 hodin.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.