+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Základem dovolené je lokalita i ubytování

Dovolená má mnoho podob. Může být dobrodružná, odpočinková, relaxační, aktivní nebo třeba zážitková. A ta nejlepší má od každého něco. Základem je dobře vybrané ubytování, ve kterém bude zajištěno všechno potřebné i v případě špatného počasí. Rovněž okolí by mělo nabízet určité aktivity, protože i odpočinek by se měl brát s mírou. Hotel, penzion nebo chata by měli obsahovat celkové zázemí, protože i když jedeme na dovolenou za novými zážitky, chceme je poznávat při zachování určitého komfortu. Proto by ubytování mělo kromě pohodlné postele nabízet také skříně na uložení věcí, vlastní sociální zařízení nebo třeba televizi. Ve standardní nabídce by rovněž nemělo chybět pokrytí wifi signálem, které zajistí kvalitní wifi router. Ubytování vybírejte s ohledem na počet osob a také na určité parametry – jako je postýlka pro malé dítě, možnost ubytování se psem, přistýlka zdarma, apod.


Okolí vašeho ubytování

Ani okolí vašeho ubytování by nemělo uniknout vašemu kritickému oku. Dovolená je od toho, aby se užívalo a odpočívalo. Proto, abyste nemuseli řešit jídlo a stravování obecně, zajistěte si rovnou ubytování, které nabízí alespoň polopenzi v ceně nebo má ve svých útrobách dostupnou restauraci. Nezapomínejte na to, že s polopenzí nebo plnou penzí budete omezeni na svých výletech do okolí. Okolí by také mělo nabízet určitou formu vyžití, protože prosté ubytování v přírodě by po pár dnech dokázalo znudit každého. 

Dostatek turistických cest, skály, hrady, zámky, zříceniny, muzea, skanzeny, sjízdné řeky nebo jeskyně – to všechno jsou taháky, které mohou promlouvat pro danou lokalitu. Stejně jako při hledání vhodného pokoje, myslete i na vaše možnosti a omezení při výběru aktivit v okolí. Se psem nebudete moci na prohlídky do zámků, s malými dětmi si neužijete jeskyně nebo náročnější výstupy. Nejvíc toto všechno ale oceníte v případě, že se budete moci vrátit na dobře zařízený pokoj, kde lze zregenerovat síly na další den vaší dovolené.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.