+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Není pochyb o tom, že vánoční osvětlení jde každý rok na dračku. On-line prodejci slavnostního osvětlení si spokojeně mnou ruce, neboť se jim prodej interního a vánočního venkovního osvětlení vždy o nějaké to procento zvedne oproti minulému roku. Takže pokud máte ještě koupit nějaké vánoční osvětlení, na nic nečekejte a dejte se do objednávky, ať váš dům a zahrada nádherně září do celého okolí. Proč jsou venkovní osvětlení tak populární? British Psychological Society výzkum ukázal, že lidé používají vnější ozdoby na svém domě, aby ukázali svým sousedům, že jejich rodina je přátelská a přívětivá. Ale na druhou stranu, další studie ukazuje, kdy 11% lidí uvedlo, že touží své sousedy ve výzdobě troufnout.

 

Vánoční osvětlení – radostná a pohodová nálada

Přestože vánoční osvětlení je tak oblíbeno, je velmi důležité docílit správné rovnováhy a vytvořit vkusnou a příjemnou světelnou dekoraci. Takže pozor, stále platí – méně znamená více, přestože chcete ukázat ohromující světelnou show, kterou vám bude závidět okolí vašeho bydliště. Jaký je trend pro rok 2016? Světelné řetězy, rampouchy nebo micro LED stabilně roste v popularitě, takže se očekává nárůst prodeje i o letošních Vánocích. Retro je velkým tématem, kdy nás inspirují staré barevné vlákna stylu žárovek našich babiček, které krášlily jejich vánoční stromečky. Uvidíte také mnoho kabelových vozíků světel určené pro domácí exteriéry - ty tvoří základ osvětlení na svatbách.

 

Vánoční osvětlení – inspirace pro vás na t-zbozi.cz

Špičkové vánoční osvětlení ve velkém výběru si můžete zakoupit v zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz. Veškeré výrobky splňují přísné evropské normy a standardy. Což je velmi důležité, pokud chcete svítit non stop. Toužíte letos prožít Vánoce v klidu a pohodě? Tak se vyhněte asijským tržnicím, kde nabízejí vánoční osvětlení bez českých návodů v pochybné kvalitě.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.