+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Ubytování v penzionu na Šumavě

Hledáte aktivity na léto a zimu nebo ryzí přírodu na procházky a výlety? Potřebujete si aktivně odpočinout či pouze relaxovat v tichém a malebném prostředí Šumavy?

Právě pro Vás jsme tu my - Penzion Fiala. Šumava disponuje krásnou přírodou a nepřeberným množstvím aktivit pro trávení volného času. Chcete-li zde relaxovat či sportovat, náš penzion nabízí ideální ubytování na Šumavě. Máme ideální polohu a dosažitelnost pro širokou veřejnost. Penzion Fiala je vhodným výchozím bodem při toulkách za krásami Šumavy a atmosféra hradů a zřícenin osloví nejen romantiky! Hledáte-li příjemné ubytování na Šumavě v tichém prostředí a ideální podmínky k turistice po Šumavě nebo lyžování, přijeďte k nám. Těšíme se na Vás!

 

Penzion Fiala

Penzion Fiala, nabízející ubytování na Šumavě, se nachází přímo pod sjezdovkami na Obrovci v obci Kubova Huť na Šumavě. Obec Kubova Huť se rozprostírá na úpatí Boubína ve výšce 1 000 m/n.m a je nejvýše položenou vlakovou stanicí v České republice. Poloha penzionu Fiala zajišťuje překrásný výhled na masiv Boubína a hraniční hory.

Ubytování na Šumavě nabízí i možnost návštěvy památek (Kašperk, Javorník, Rábí, Vimperk), milovníci týrání těla mohou v blízkém okolí penzionu Fiala využít posilovnu, solárium, masáže, tenisové kurty, lanové centrum, bowling, snowtubing, pujčovnu tereních koloběžek či jízdu na koních, atd.

V penzionu Fiala najdete zázemí ve dvou, tří, čtyř a osmilůžkových apartmánech, které jsou vybavené kuchyňkou, sociálním zařízením a satelitní TV. Penzion má vlastní internetové pokrytí Wi-Fi dostupné v celém objektu. Součástí penzionu je sauna, společenská místnost a parkoviště. Zdarma můžete využít prostory pro uložení kol a lyží. Záleží nám na Vašem pohodlí, nabízíme levné kvalitní ubytování na Šumavě.

Penzion Fiala je malý rodinný penzion pro ubytování na Šumavě v krásné přírodě nedaleko šumavských center zimních sportů. Nabízíme celoroční ubytování na Šumavě pro rodiny s dětmi, sportovce i seniory, ale také pro celé skupiny, jako jsou firemní školení, školní pobyty nebo sportovní soustředění. Ubytování na Šumavě v penzionu Fiala je ideální jak pro milovníky turistiky a cyklistiky, tak pro lyžaře. V okolí penzionu naleznete nejen kilometry značených stezek pro jízdu na kole či procházky nádhernou šumavskou přírodou, ale mnoho sjezdovek s lanovkami nebo upravované běžecké tratě. Zkrátka každý si vybere to, co je mu nejbližší!

Z Šumavy není problém zajet také do Zlína, penzion Zlín rozhodně doporučujeme.

 

Aktivity na Šumavě

Šumava a její okolí nabízí aktivity na léto a zvláště zimu. Najdete zde ryzí přírodu pro sportovní i relaxační vyžití. Ubytování na Šumavě nabízí kulturní vyžití. Na Šumavě jsou k dispozici tratě pro cykloturistiku, nordic walking, běžecké a sjezdové tratě. Na lodích či raftu si můžete užít sjíždění horního toku Vltavy. Šumava nabízí i jízdu na koních, discgolf, tenisové kurty, inline bruslení kolem Vltavy či horské koloběžky.

Pro výlety pěší či na kole doporučujeme rozhlednu na Boubíně, Šumavský pivovar a restauraci ve Vimperku, otočné divadlo v Českém Krumlově či hrad Kašperk. Krásnou přírodu se můžete pokochat i z rozhledny se zoologickou zahradou v německém národním parku Bavorský les. Pro načerpání nové energie a relaxaci unaveného těla jetu pro Vás wellness v německém Waldkirchenu.

Pro jaro, léto i podzim Šumava a její okolí nabízí množství turistických i cykloturistických tras rozmanitou přírodou Šumavy, nádherné jarní louky, možnost sběru hub a borůvek. V zimě na Vás čekají upravené sjezdovky s přírodním sněhem či umělým zasněžováním s možností večerního lyžování. Na sjezdovkách jsou také dobré podmínky pro snowboard. Kromě ubytování na Šumavě můžete využít služeb půjčoven zimního vybavení či zavedené lyžařské a snowboardové školy. Pro milovníky přírody jsou připraveny upravené běžecké stopy krásnou šumavskou přírodou.

Přijeďte se pokochat krásou Šumavy. Těšíme se na Vaši návštěvu - Penzion Fiala, ubytování na Šumavě!

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.