+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Ubytování pardubice

Bude směřovat Vaše cesta v budoucnu do Pardubic a chtěli byste mít kvalitní ubytování v Pardubicích? Hledáte příjemné ubytování v centru Pardubic? Pak si již nyní zarezervujte ubytování v Pensionu Austria.

 

Pension Austria

Pokud si chcete užít kvalitní ubytování v přímo v centru Pardubic, pak se obraťte se svou rezervací ubytování na Pension Austria.
Pension Austria nabízí skvělou polohu, odkud to nebudete mít daleko jak za památkami, do kaváren, bank či na pracovní schůzky. Pension se nachází opravdu v centru města.
Máte strach, že v centru města Pardubic nezaparkujete? Neobávejte se o parkovací stání pro svůj automobil, Pension Austria nabízí parkování zdarma přímo v prostorách samotného pensionu, a to po celou dobu ubytování Pardubice zcela zdarma.

 

Ubytování v Pensionu Austria

Moderní ubytování v Pardubicích v Pensionu Austria nabízí:

  • dvoulůžkové pokoje - na výběr ze 7mi pokojů s vanou či sprchou, možnost i přistýlky
  • apartmány - hosté si mohou vybrat ze 4 apartmánů, které jsou plně vybavené včetně TV, satelitního příjmu a internetového připojení

Kvalitní ubytování si užijete sami, s rodinou i se psím kamarádem.

 

Stravování během pobytu v Pensionu Austria

Hosté ubytovaní v našem penzionu mají možnost objednat si ubytování Pardubice se snídaní i bez snídaně. Pokud si objednáte k ubytování i snídaně, pak na Vás čeká stylová jídelna se snídaní formou bohatého bufetu.
Očekáváte od kvalitního ubytování i kvalitní gastronomické služby? Ty Vám nabídne mexická restaurace La Cabana, která je součástí budovy penzionu.

Zaujala Vás nabídka našeho ubytování Pardubice? Pak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 721 500 150, popřípadě prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách.

Doporučujeme také ubytování zlín.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.