+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Chcete strávit klidnou dovolenou a sháníte ubytování Klatovy a okolí? Máme pro Vás tip. Jedná se o jedinečný penzion Klatovy, Harmonie. Nachází se v malebné vesničce Kaliště, kde na Vás už při příjezdu dýchne pohoda, klid a čistá příroda. Ano, ta obklopuje penzion ze všech stran. Nejenže zde zregenerujete své tělo, ale především i mysl. Ubytovat se zde můžete po celý rok a vždy Vám zde bude hezky. Kdo by nechtěl posnídat či povečeřet na terase s výhledem do krajiny. Na podzim si zde také přijdou houbaři.

 

Ubytování Klatovy je výhodné svou polohou

Ubytování Klatovy je výhodné především pro všechny milovníky turistiky a památek. Klatovy jich totiž skýtají nespočet. Můžete si tak vystoupat na Černou věž nebo zajít pod ní do katakomb. Navštívit můžete také jedinečnou barokní lékárnu, která je jediná svého druhu u nás. Při ubytování u Klatov se vrátíte zpět do historie. A nejen to, posedět můžete v místní vyhlášené cukrárně či si pochutnat na dobrém obědě v některé ze zdejších restaurací.

 

Klatovy ubytování

Krásné je město Klatovy. Ubytování v penzionu Harmonie je dobrá volba. Jedná se o částečně dřevěnou chalupu, kam můžete vyrazit jen s partnerem, dobrými kamarády nebo jen s rodinou. Vždy si zde najdete, to pravé, co od svého pobytu očekáváte. V penzionu je k dispozici sauna i kulečník. Na výlet nemusíte až do Klatov. Blíže je nádhernou památkou vodní hrad Švihov, kde se natáčela známá pohádka Tři oříšky pro Popelku. Neváhejte a rezervujte si zde prodloužený víkend nebo celý týden.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.