+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Chtěli byste vyzkoušet jiné hory? Ubytování Jeseníky láká na nespočet turistických tras nebo sportovního a turistického vyžití za každého ročního období.

Penzion Roubenky Annaberg nabízí ubytování Kouty nad Desnou v krásném prostředí, udržované zahradě umožňující celou řadu aktivit anebo jen nerušený odpočinek. Resort je situován na slunném místě, kde je výhled na sjezdovky v těsné blízkosti nádherných, ale hlubokých lesů. Penzion se nachází na slunném místě u řeky Hučivá Desná, v klidné části horské obce Kouty nad Desnou pod Červenohorským sedlem. Místo je známé pro svou krásnou přírodu, drsnou krajinu, ale především pro čistý horský vzduch. Ten láká čím dál tím více klientů na klidnou, ale i aktivní dovolenou, a to jak v létě, tak i v zimě. O klienty je maximálně postaráno v komfortně zařízených stylových roubených chatách. Vybaveny jsou finskou saunou, vířivkou, vytápěným bazénem, dětským hřištěm, grilem, wifi, ale i mnoha sportovními vybaveními k letním i zimním sportům.

 

Nespočet možností vyžití

Ubytování Kouty nad Desnou zážitek z ubytování pro dvojice hledající romantiku, zároveň ale i pro rodiny s dětmi, jde o optimální výběr dovolené. Okolí Koutů nad Desnou nabízí nespočet tipů k poznávacím výletům. Lze navštívit mnoho historických a kulturních památek. Pokud patříte mezi milovníky horské turistiky nebo lyžování, tak z okolí Koutů nad Desnou budete nadšení. Neváhejte a užijte si letní dovolenou s rodinnou v Koutech nad Desnou. Nebudete rozhodně litovat.

 

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.