+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Podnikáte jako OSVČ nebo jste si se společníky založili společnost s ručením omezením a chcete na sebe upozornit? Pak jděte s dobou a neváhejte využít služeb reklamní agentury, která vám pomůže nejen navýšit tržby, ale zvětší i zájem o vaše služby či výrobek.

 

Bez práce nejsou koláče

Tímto heslem by se měl řídit každý, neboť je jasné, že pokud se něco nenabízí a neustále nepřipomíná, tak se to zkrátka neprodá. Ani ten nejkvalitnější produkt či služba nepůjde na dračku, když ho potenciálním zákazníkům nepředstavíte.

To je také důvod, proč se spolehnout na služby reklamní agentury, která hravě vytvoří vhodné logo, dále letáky, jejichž design zaujme na první pohled a také webové stránky, které představí nejen váš produkt, ale i vás samotné.

 

Logo - součást Vaší značky

Logo je důležitý aspekt, který vás dokáže odlišit od konkurence, zviditelnit a dostat do povědomí s vaší značkou. Řada firem význam loga podceňuje, ale věřte, že když firma nemá logo, je téměř neviditelná. S pomocí loga si vybudujete dobré jméno a budete moci konkurovat ostatním firmám.

Mějte na paměti, že tvorba loga určitě není otázkou pár hodin. Naopak, má-li být logo skutečně kvalitní a splňovat svůj účel, bude vyžadovat týdny a někdy dokonce i měsíce vývoje, aby bylo konkurenceschopné.

 

Co je pro logo zásadní?

  • Originalita - jedinečné logo, které si nebude zákazník plést s logem jiné společnosti, která podniká ve stejném oboru.

  • Jednoduchost - logo by mělo obsahovat zásadní charakter myšlenky, čitelnost i tvar, přesto to nesmí být nic složitého.

  • Zapamatovatelnost - ideální je logo s jedním nápadným prvkem, který zákazníka zaujme a bude se dobře pamatovat.

 

Reklamní letáky

Existuje spousta lidí, kteří tvrdí, že letáky už v dnešní době moc netáhnou, opak je však pravdou. Leták patří k tradiční a stále velmi oblíbené formě reklamy, která dokáže oslovit velké množství lidí. Vezměte si příklad z letáků hypermarketů, supermarketů a dalších obchodů, kdy jejich zákazníci týden co týden čekají na nové letáky, aby zjistili, co se dá levně koupit za akční ceny.

Reklamní letáky mohou být často nejlepším způsobem, jak na sebe může malá firma upozornit a dostat se tak do povědomí veřejnosti. Každý si někdy rád prolistuje nějaký leták se zajímavým produktem či službou a často podle něj také nakoupí. Leták dokáže oslovit všechny věkové kategorie, což vám umožní dosáhnout kýženého efektu a postarat se tak o úspěšnou propagaci svých služeb, případně produktu.

Princip reklamních letáků

  • Obecně lze říci, že čím je leták jednodušší, tím je efektivnější a osloví větší počet potencionálních zákazníků. Letáky využijete nejen k propagaci služeb, ale také když se snažíte o představení nového produktu nebo připomenutí či spíše podporu značky. Vhodný text a jednoduchý design zajistí přilákání nových zákazníků z té nejvhodnější cílové skupiny.

 

Webové stránky - proč byste je měli mít také?

V dnešní době se bez internetu zkrátka neobejdete, využívá se v podstatě na vše. Prostřednictvím internetu můžete komunikovat s lidmi ze všech koutů světa, vyhledávat služby, zboží, seznamovat se, nakupovat, někteří dokonce po internetu provozují i sex. Zkrátka vše se dnes řeší online cestou a každý by se měl stát součástí internetového světa.

Zejména to platí u drobných podnikatelů a firem, kteří si často neuvědomují, že nestačí jen být zapsaný v obchodním rejstříku či v rejstříku živnostenského podnikání a v katalogu firem na internetových serverech. Pokud chtějí vydělávat a upozornit na sebe, pak jsou důležitým krokem i vlastní webové stránky. Díky nim získá firma potenciál a představí se širšímu okolí. Je známo, že ty nejúspěšnější firmy mají své webové stránky nejen přehledné, ale také nadupané všemi možnými informacemi. Čím více informací o sobě poskytnete, tím více můžete zaujmout.

Webové stránky prodávají

  • Každé webové stránky jsou vhodným prostorem pro prezentaci služeb a produktů, ale můžete se také pochlubit referencemi od spokojených klientů.

Závěrem lze říci, že má-li být vaše společnost opravdu úspěšná a schopná udržet tempo s konkurencí, tak se bez kvalitní reklamní agentury zkrátka neobejdete.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.