+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Trávení volného času v čisté přírodě, pobyty o dovolených, prázdninách nebo víkendech se stalo oblíbenou zábavou velké části sportovněji založené populace. Díky tomu se v různých horských částech rozvinuly služby, které tuto turistiku podporují. Jednou za takových oblastí, která se v turistickém odvětví dynamicky rozvíjí je poskytování doplňkových wellness služeb.

 

Wellness pobyty v hotelu

Řada hotelů a horských ubytovacích zařízeních začala nabízet populární wellness služby v různých cenových relacích a různé kvalitě, resp. v různých úrovních služeb. V některých velkých beskydských hotelových služeb se můžete setkat s opravdu vyčerpávající nabídkou veškerých wellness služeb a všech doprovodných procedur. Můžete si dopřávat saunu, masáže, veškeré wellness procedury a různé wellness doprovodné programy.

 

Díky vzrůstající oblibě těchto wellness procedur vznikla celá řada různš tématicky zaměřených wellnes pobytů v Beskydech. Tyto akční balíčky ubytování včetně wellness procedur jsou velice oblíbené pro svoji ucelou nabídku služeb, ubytování a stravování.

 

Bezpečnost ve wellness centru

Ve většině lázeňských a wellness zařízení hrozí nebezpečí uklouznutí – tyto prostory bývají většinou vlhké až mokré. Proto se vtěchto místnostech instalují různé bezpečnostní prvky, jako jsou protiskuzové pásky, neklouzavé podložky nebo různé druhy zábradlí. Často to bývá právě zábradlí, které návštěvníkům wellness center nejvice pomáhá. Známe nerezové zábradlí, které je u každého výstupu z bazénu, stejně tak bývá nerezové zábradlí v ostatních částech wellnes center. Kvalitní a vhodně umístěné nerezové zábradlí výrazně zvýší bezpečnost návštěvníků wellness centra.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.