+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Pořizujete si novou vířivku? Na co si dát pozor? Pomůžeme vám v rozhodování. Vybírejte dle všech komponentů vířivky, porovnávejte výbavu všech vířivek mezi sebou. Důležité je zpracování materiálů a použitých součástí.

 

Při koupi nové vířivky si nejdříve rozmyslete, kam budete chtít vířivku umístit. Vířivku můžete mít venku, na zahradě, na terase, nebo v interiéru. Vždy zvažte, jakou nosnost bude mít místo, kam vířivku umístíte a zda je toto místo pro ni vhodné. U místa, kde bude vířivka umístěná, musí být přívod elektřiny.

 

Vířivky můžete mít měkké, přenosné, u kterých se počítá s nižší nosností nebo vířivky pevné, které budou na stálém místě, nebudou se na zimu odstraňovat z místa usazení a požadavky na nosnost budou vyšší.

 

U vířivky je velmi důležité, jak je izolována. Když bude vířivka špatně izolována, bude to velký problém, pokud budete mít vířivku venku, hlavně v zimní období.

 

Skořepina vířivkyje vyrobená z akrylátu. Skořepina vířivky je to, co dělá její vzhled. Jsou tři výrobci akrylátu na světě. Jedním z nich je firma Lucite (USA), druhou Aristech (USA) a poté čínský výrobce. Americké akryláty jsou kvalitnější, vydrží déle bez jakýchkoliv prasklin.

 

Další věc, na kterou je dobré si dát pozor, jde čerpadlo. Čerpadla se liší svým výkonem a také spotřebou elektřiny. Některá čerpadla mají nízký výkon, ale spotřebují velké množství energie, což se poté negativně promítne v provozních nákladech vířivky.

 

U čerpadel se liší i životnost. Mezi nejpoužívanější a nejkvalitnější čerpadla patří značky Gecko, Waterway nebo Balboa.

 

Důležité je také rozmístění trysek. Nezáleží na tom, kolik trysek ve vířivce je, ale právě jejich rozmístění. Trysky jsou buď přímé, které mají větší tlak, ale po chvíli masáže dochází k nepříjemnému svědění, nebo rotační, které více připomínají masáž od maséra. Rotační trysky více promasírují svaly a vy se cítíte uvolněněji.

 

Pokud jste porovnali veškeré technické specifikace vířivek, zbývá vám už jen poslední rozhodnutí, a to, jak velkou vířivku si chcete pořídit. Velikost vířivky se pohybuje od 2-10 míst, pokud bereme v úvahu pevné vířivky. Počet míst závisí na tom, kdo všechno bude ve vířivce relaxovat, zda chcete vířivku využívat pouze s partnerem nebo partnerkou, nebo zda chcete vířivku pro celou rodinu a známé.

 

Poslední údaj pro výběr vířivky je její cena. Cenu bychom měli zvažovat nejen pořizovací, ale také provozní. Cena, kterou zaplatíme za provoz vířivkymůže být několikanásobně vyšší u  levnějších vířivek. Proto je nutné brát v úvahu veškeré parametry, které vaše vybraná vířivka má.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.