+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Leckdy nenápadné – přesto díky nim jsou každodenní povinnosti mnohem příjemnější. Ano, řeč je o kuchyňských pomocnících, s nimiž je nejen práce, ale i život mnohem zábavnější. A zdravější!

 

Ráno začíná v koupelně – a v kuchyni!

Skutečně ne nadarmo se říká, že snídaně je dobrým základem pro celý den. Po ranní hygieně tak naše další kroky vedou často právě tam – byť často jen pro nezbytné povzbuzovadlo v podobě lahodné kávy nebo alespoň šálku čaje.

 

A protože čas je vzácný a nikomu se právě ráno nechce v kuchyni trávit zbytečně více času než je potřeba, určitě se vám v kuchyni bude hodit designově slušivá, ale především praktická rychlovarná konvice.

 

I když sebe možná odbudete, u jídla pro děti to ani nejde – pomůžou vám však s nimi vychytané sendvičovače a topinkovače. A když mezitím i vám začne kručet v břiše, co rychlý odšťavňovač ovoce a zeleniny nebo rovnou zdravé a chutné smoothie vlastní výroby?

Láska prochází žaludkem

Když chcete svým dětem nebo milované polovičce udělat radost, často – především tedy ženy, ale jsou i muži, pro které je kuchyně druhým já – dokáží potěšit své milované nějakým lahodným pokrmem či dokonce sladkou tečkou.

 

Obzvláště při pečení nesmí žádné hospodyňce chybět nezbytná kuchyňská váha. Ty jsou v dnešní době neskutečně designově zajímavé, ale zároveň přesné a zvládnou vážit nejen mokré věci, ale díky moderním technologiím můžete do jedné misky postupně přidávat a dovažovat další a další suroviny. Pokud navíc bojujete s nedostatkem místa, můžete si vybrat váhu s menším rozměrem, kterou můžete uložit k odpočinku na zeď.

 

A pokud byste snad měli pocit, že se vaše kuchařské umění promítá do vaší figury, určitě se vám bude hodit osobní váha, která vám pomůže udržet svalstvo, tuk i vodu v mezích – fitness váhy totiž umí zjistit více než pouze vaši přesnou váhu.

 

Moderní kuchyně si žádá péči o detaily

Kuchyňské spotřebiče jsou stále pokrokovější a tak si své kuchařské umění můžete snadno usnadnit i zpříjemnit pomocí nejrůznějších doplňků, které často k vaření přivedou i zaryté zarputilce.

 

Pokud však svou kuchyni máte naprosto dokonalou, je přímo nutností myslet i na detaily, kterými si z kuchyně skutečně vykouzlíte své království. Přemýšlíte, na co narážíme? Takovou drobností za pár korun je třeba pohlcovač pachů či osvěžovač do lednice, který se postará nejen o zdravější klima ve vaší lednici, ale pomůže uchovat potraviny déle čerstvé.

 

S blížícím se létem si vaše nejmodernější lednice s výrobníkem ledu rozhodně žádá unikátní doplněk pro lednici v podobě vodního filtru určené pro lednice s tímto důmyslným vynálezem. Vaše kostky ledu tak budou vždy zdravotně nezávadné, zbavené chlóru, kovů i nepříjemného zápachu.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.