+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Kvalitní nerezový gastro nábytek

Jsme moderní firmou s odborným týmem pracovníků a dlouholetou praxí v oboru vybavení jídelen a dalších gastronomických provozoven. Hlavní předností naší firmy je komplexní nabídka služeb souvisejících s dodávkami zboží, jako je kvalitní nerezový gastro nábytek, mrazící a chladící technika i nerezové nádobí. Navrhneme pro Váš provoz tu nejvhodnější technologii, provedeme kompletní projektové přípravy a zajistíme odbornou montáž, zaškolení obsluhy a zajistíme záruční i pozáruční servis gastronomického zařízení. V oboru dodávek nerezového nábytku, pro jídelny i kuchyně restaurací, máme mnoholeté zkušenosti. Zabýváme se kompletními dodávkami profesionální techniky od renomovaných výrobců.

 

Vybavení jídelen

Pomůžeme Vám s navržením nového provozu i s doplněním gastronomického vybavení a zařízení do provozu stávajícího. Spolupracujeme s největšími dodavateli gastro technologií. Na všechno prodávané zařízení, zakoupené od nás, poskytujeme záruční a pozáruční servis. Zajistíme pro Vás jakékoliv profesionální technologie a gastronomické vybavení. Zajistíme vše od poradenské činnosti, projektu a studií až po dodávky, montáž a servis kvalitních zařízení. V naší nabídce naleznete nejen vybavení školních a závodních jídelen, vybavení kuchyní a restauračních zařízení, konvektomaty a další vybavení, ale i transportní a výdejní zařízení, varnou techniku i nerezové nádobí. Zaručíme komfort každé gastronomické provozovny, který je důležitý pro práci s potravinami.

 

Servis gastro zařízení

Vyberte si u nás gastro vybavení a zařízení na míru Vašemu provozu za výjimečné ceny. V rozsáhlé nabídce naleznete vše potřebné pro gastronomické provozovny. Všechna námi dodaná zařízení Vás naučíme ovládat tak, aby Vám ušetřila čas při Vaší práci. Poskytujeme komplexní služby od projektu řešení provozovny, přes výběr, dodávku a montáž vhodného vybavení. Samozřejmostí je i servis gastro zařízení. Dodávka vybavení jídelen a restauračních provozoven je spojena i se zaškolením obsluhy. Společnost MC Gastro je Vaší správnou volbou! Svěřte se do rukou odborníků!

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.