+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Kvalitní brazilské doutníky s příchutí

Vítáme Vás ve světě nezaměnitelných a originálních brazilských doutníků. V našem obchodě Víno Dialog naleznete největší výběr kvalitních doutníků brazilských značek. Tyto doutníky řadíme mezi doutníky vlhké s dlouhou náplní, kdy náplň je tvořena celými smotanými tabákovými listy, které jsou balené listem vázacím a na jejich povrchu vidíme list krycí. Jsou ručně vyráběné v zemích s teplým a vlhkým podnebím. Brazilské doutníky, to jsou mistrovské kousky tvořené opojnou směsí brazilských tabáků zabalenými do úžasného brazilského wrapperu. Na doutníky se využívají jen ty nejuzrálejší brazilské tabákové listy. Tyto doutníky mají jemný kouř a okouzlí chuťové buňky exotickým kořením a dřevem se svůdně květinovým aroma. Výsledkem je božsky tančící chuť na patře. Nebo vyzkoušejte jemný brazilský doutník s lehce kořeněnou aromatickou chutí vytvořeným pro Vás i synem známé doutníkové legendy. Tento doutník má velmi hladký tah, který kuřákovi umožní plně si vychutnat celé spektrum tabákových chutí. Středně silný doutník s nádechem ořechů a koření potěší nejednoho kuřáka. Dopřejte si exkluzivní víno, kvalitní doutníky, příslušenství a delikatesy z celého světa. To vše v našem e-shopu Vína Dialog. My jsme tou pravou volbou pro Vás a Vše chuťové pohárky.

 

Doutníky vanilla

Pro opravdové gurmány a vyznavače doutníků nabízíme doutníky s příchutí, které mohou být také skvělým tipem na dárek, který neurazí ženy ani muže. Vyzkoušejte například doutníky vanilla s příjemným aroma, nevtíravou tabákovou vůní a s vyfouklým kouřem nádherně vonícím po vanilce. Mají výbornou jemnější chuť se silnějšími náznaky lískových oříšků a intenzivně jsou cítit po sladké vanilce. Navštivte naše stránky a vyberte si!

 

Dárková sada doutníků

Nevíte čím potěšit Vaše kamarády a přátele? Nezoufejte, máme pro Vás skvělý tip! Náš internetový obchod Víno Dialog Vám nabízí exkluzivní a nádherně vypadající dárková balení doutníků prvotřídní značky a kvality. Chcete-li si Vy a Vaši známý vžít do paměti nezapomenutelnou chuť a vůni kvalitních doutníků, tak neváhejte a zakupte si dárkovou sadu doutníků z celého světa, právě u nás. Dopřejte Vašim blízkým chvíle luxusu a spokojenosti s kvalitními tabákovými výrobky. Máme pro Vás pár opravdových klenotů. Dárková sada doutníků je tím pravým a jedinečným dárkem.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.