+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Krásné okolí, zajímavé památky a výborné jídlo to je to, co dělá z města Zlín Zlín. Už Baťa věděl, že v tomto městě vás může potkat jenom to dobré, a právě proto je to perfektní destinace na dovolenou nebo výlet. Nachází se tu opravdu mnoho míst, která stojí za to vidět, vždyť historie Zlína se začala psát už před dlouhými sedmi stoletími, což je dostatečná doba na vytvoření nezapomenutelných pamětihodností.

Už odevždy se to tu patřilo řemeslníkům a nejrůznějším cechům, což můžete pozorovat i ve známém obuvnickém průmyslu, který je se Zlínem spjat dodnes. Při plánování cesty do Zlína se určitě podívejte, co všechno se tu dá navštívit, abyste byli připraveni na všechny alternativy. Akcí ve Zlíně je opravdu dost!

Boty, boty, botičky

Asi neprofláknutejším symbolem města Zlína je Baťovo obuvnictví. Boty z Čech se vyvážejí dokonce i do ciziny, kde se v nich předvádějí i mezinárodní hvězdy. Pokud vás toto řemeslo, dnes už spíše průmysl, zajímá, můžete se podívat do Baťova institutu nebo zavítat do rodného domu tohoto velkého génia mezi botami.

Moravská příroda

Morava obecně má velmi krásnou přírodu a pro Zlín to platí dvojnásobně. Leží mezi Hostýnskými a Vizovickými vrchy, konkrétně v údolí řeky Dřevnice, takže možností vyrazit do přírody je tu opravdu spousta. Zlín je sice nádherné moravské město, ale právě ona moravská příroda a krajina je to, co láká mnohem více. Určitě zde najdete i nějaké ty moravské vinice.

Památkový základ

Ve Zlíně samozřejmě najdete také to základní z památkového okruhu. Zlínský zámek je krásný a nabízí prohlídku hned jedenácti zařízených pokojů, vstup do něj je ale možný jenom v případě, že si koupíte lístky do zlínské zoologické zahrady. Určitě takovou koupí ale neprohloupíte, neboť jak zoo, tak zámek skýtají jedinečnou podívanou.

Pro duchovně založené jedince představuje ve Zlíně středobod římsko-katolický kostel svatého Filipa a Jakuba, o němž pocházejí záznamy už ze 14. století. Nadstandardem nad klasickými památkami je ve Zlíně mrakodrap.

Nádherné pohledy na Zlín pořízené z dronem s kamerou můžete najít v tomto youtube videu.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.