+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Italská pizza Forty´s

Pizza Fortys pro své zákazníky připravuje vynikající italské pizzy a paniny, samozřejmě včetně různých příloh a nápojů. Svou působností pokrývá veliká města v České republice. Naleznete ji v Olomouci, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Pardubicích a také samozřejmě v Praze. V plánu firmy je dále rozšiřovat pobočky a poskytnout tak svým zákazníkům více možností, kde si objednat pravou italskou pizzu. V pizza Fortys Vám upečeme vždy výtečnou italskou pizzu, proto používáme slogan - Ochutnejte rozdíl!

Ve svém sortimentu nabízíme pizzy s dvojitým nadýchaným těstem a třeba i s ingrediencemi dvojité dávky. Vynikající je i okraj plněný například sýrem nebo párkem, tím tak docílíme toho, abyste si svou oblíbenou pizzu vychutnali až do samého konce. Touto specialistou se pyšníme jako jediná pizzerie. Vyzkoušejte ji a rozhodně budete překvapeni.

 

100% záruka spokojenosti

Pro své pizzy garantujeme vždy 100% záruku spokojenosti, a proč? Vždy pečeme pizzy z nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin. Své dodavatele si samozřejmě vždy pečlivě vybíráme. V případě nespokojenosti, jsou zákazníci kompenzování výměnou pizzy za jinou, slevovými poukazy nebo navrácením peněz.

Pro zákazníky jsou připraveny nejrůznější slevové a výhodné akce, jako je nákup 2 + 1 pizza zdarma nebo sleva za osobní odběr na pobočkách v Praze. Svým zákazníkům můžeme jen doporučit, aby tyto výhodné akce sledovaly na internetu a na facebookovém profilu a byli tak aktuálně a pravidelně informováni.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.