+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Výlety, toulání přírodou, jízda na kole, motocyklu, návštěvy hradů a zámků, zkrátka všechno to, co nás na chvíli odvede od reality. Kdy se uvolníme, nadechneme a zapomeneme řešit pracovní záležitosti a problémy. To přesně potřebuje každý z nás.

 

Někdy nám okolnosti nedovolí se vzdálit daleko od našeho domova. Přesto si můžeme odpočinout i v nějaké nedaleké restauraci, kde nás obklopí příjemná obsluha. Vůně z kuchyně se libě line přímo na vás a vaše chuťové pohárky se začínají bouřit. Pohled vašich očí do sousedova talíře jen žádostivě dychtí po takové gurmánské specialitě. Ano i takto se dá prožít odpočinkový večer, případně se zdržet až do rána, pokud nám to podnik umožní.

 

Je tolik krásných míst a právě i výborných podniků, které si zaslouží zviditelnit svoje umění a vstřícnost. Díky tomu vznikla rubrika Tipy na dovolenou a výlety na magazínu Multimag. Můžeme se zde dozvědět o památkách, o kterých jsme nikdy neslyšeli a navštívit místa, která ve vás vzbudí touhu je poznat. Nebo zkrátka jen zatoužíte po skvělých specialitách a rozhodnete si udělat malý výlet.

 

Vzpomínky, které nám zůstanou, nám nikdo nevezme, naopak budeme je šířit dál. Přesně tak, jak se to děje zde.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.