+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Dovolte nám představit nekuřáckou restauraci v Plzni, která se nachází ve středu města na cestě mezi plzeňským podzemím a pivovarským muzeem. Pro všechny kolemjdoucí, kteří chtějí uspokojit pocit hladu nebo chuť na kvalitně uvařené jídlo, nabízíme gastronomický zážitek nejvyšší úrovně za velice příznivé ceny. Pokud rádi chodíte do restaurací a poznávat nové chutě, zarezervujte si u nás večeři pro dva. V Plzni se jistě najde mnoho párů, které si chtějí dopřát romantický večer. Vezměte svou drahou polovičku do restaurace, kde si může vybírat z řady lahodných pokrmů.

 

Nekuřácká restaurace v Plzni

Darujte sobě i svým blízkým gastronomický zážitek! Dopřejte svým chuťovým buňkám kvalitní zážitek s gastronomickou tematikou. Naše restaurace se nachází ve velmi příjemném prostředí, kde můžete využít i prostory našich salonků. Pro každou příležitost k setkání využijte zrekonstruovaných prostorů naší restaurace. Město Plzeň nabízí ideální prostory k pořádání rodinných oslav, firemních akcí či jen k posezení s přáteli i ve dvou. Restaurace U TŘÍ LVŮ nabízí příjemné posezení a prožití významných okamžiků Vašeho života.

 

Restaurace v městě Plzeň

Chcete-li strávit krásný večer v jedinečné historické atmosféře a potěšit své oči a chuťové pohárky, není lepším místem, než je naše restaurace U TŘÍ LVŮ. Udělejte radost nejen sobě, ale i svým blízkým a darujte jim večeři pro dva v Plzni. Nejsme jen obyčejná restaurace. Město Plzeň je místem pro každého gurmána, který si rád pochutná na kvalitním jídle. Nabízíme gastronomický zážitek pro každý mlsný jazýček. V nabídce našeho jídelního lístku naleznete tuzemskou i zahraniční kuchyni. Nápojový a vinný lístek pomůže doladit harmonii chuti. Kontaktujte nás a zarezervujte si místo již pro dnešní večer.

Doporučujeme zajet také na Moravu. Pokud se rozhodnete, doporučujeme ubytování Zlín.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.