+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Každý z nás si rád občas zamlsá. Opravdovou lahůdkou jsou však dorty. Praha je nádherné město a má mnoho malebných míst, která určitě stojí za to navštívit. Jedním z nich je cukrárna Praha, která se nachází v okrajové části Měchenice, na břehu řeky Vltavy. Čekají na Vás zde ty nejúžasnější dorty, po kterých Vám zůstane v ústech libá vůně ještě dlouho. Fregatta, cukrárna v Praze, je totiž místem, kam se budete rádi vracet.

 

Dětské dorty Praha

Kdo milují sladké a cukrárny jsou především děti. Pro Ty jsou v této cukrárně připraveny veselé pečené nanuky, v letních měsících zmrzlina a k narozeninám si zde můžete objednat dětské dorty Praha. Nabídka vzorů je obrovská, můžete však přijít i s vlastní představou. Dětské dorty jsou velice oblíbené, nejvíce večerníčkové postavy a ty z dětských filmů či pohádek. Objednat si tak můžete klidně dort ve tvaru krtečka nebo i Mickey Mouse. Cukrárna Praha si zakládá na výrobě dortů z čerstvých a kvalitních surovin. Není tedy divu, že když do ní zavítáte s dětmi, nebudou chtít odejít.

 

Svatební dorty Praha

Bohatá nabídka dortů a rozsáhlá fotogalerie realizací nadchne i budoucí nevěsty, které si vybírají dort na jejich velký den. Svatební dorty Praha Vám zde připraví přesně podle Vašich představ. Můžete mít dorty kulaté, hranaté, ve formě srdce i několikapatrové. Vždy záleží na tom, pro kolik hostů má být dort připraven. Buďte si však jisti, že svým vzhledem i chutí všechny hosty ohromí.

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.