+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Chatová osada Hnačov

Chatová osada Hnačov se nachází v klidné rekreační oblasti Šumavy, která je velmi oblíbenou destinací u lidí z celého Plzeňského kraje. Chatová osada se nachází pouhé 3 kilometry od Tvrze Závlekov, která je dostupná cyklostezkou. Pokud jste aktivní cyklisté, doporučujeme Vám pobyt v naší chatě – právě pro Vás podhůří Šumavy skytá obrovský počet přírodních památek, rezervací a aktrakcí. Všechno je jako na dlani – blízkost lesa, koupání, divoká příroda a intimita jednotlivých chatek naší chatové osady. Díky blízkosti vody je naše chatová osada ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi, které se nejvíce těší na letní koupání.

 

Naše chatová osada Hnačov je ideálním místem pro soukromé akce a oslavy. Hostům je k dispozici dobře a moderně vybavená a zařízená restaurace se salonkem, která je otevřená i v zimních časech. Díky tomu, že se chatová osada nachází na odlehlém místě, nemusíte se nijak omezovat během svých oslav – nebudete totiž nikoho rušit, a můžete si užít i posezení pod širým nebem, což je velmi romantické zejména v letních časech.

 

Cenová nabídka námi nabízených pokojů také jistě velmi překvapí a potěší. K dispozici máme 8 chat a jeden mobilní dům. Mobilní dům je místní zajímavostí, kde si můžete vyzkoušet opravdový pobyt v tzv. Traileru se vším komfortem (2 zařízené místnosti, kuchyňský kout a sociální zařízení). Tento mobilní dům si jistě ocení mladé páry. Chaty jsou řešeny standardně a nabízejí hostům pohodlí a komfort.

 

V současné době nabízíme aktivní víkendové pobyty za velmi příznivé ceny pro různě velké skupiny, organizaci svateb s ubytováním nebo i sportovní soustředění. Každý si v naši chatové osadě Hnačov přijde na své – nabízíme jedinečný komfort a pohodlí v této unikátní a turisticky atraktivní lokalitě. Zarezervujte své místo již dnes, někdy máme vyprodáno ještě před zahájením sezony!

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.