+420 577 018 282
Rezervuj stůl/pokoj

Lahodná a léčivá šalvěj

Nádherně až kouzelně aromatická a extrémně užitečná a léčivá bylinka šalvěj, která má historii, kam až sahá samo lidstvo.

Více...

 

Kdo v restauraci zaplatí účet?

V poslední době zapomíná zejména mladá generace na základní pravidla jak se správně zachovat na večeři

Více...

 

Pořizujeme vířivku

Pořizujete si novou vířivku? Na co si dát pozor? Pomůžeme vám v rozhodování.

Více...

 

Vánoční osvětlení a dekorace rostou na popularitě

Není pochyb o tom, že vánoční osvětlení jde každý rok na dračku.

Více...

 

Pivovar vraník s příjemným ubytováním

Ubytování Zlín nabízí nespočet možností pro výlety v okolí, jakými jsou Vizovice, Valašsko, Zoo Lešná, dostihové závodiště Slušovice, Beskydy a další.

Více...

 

Kvalitní a příjemné ubytování v Pardubicích

Bude směřovat Vaše cesta v budoucnu do Pardubic a chtěli byste mít kvalitní ubytování v Pardubicích? Hledáte příjemné ubytování v centru Pardubic? Pak si již nyní zarezervujte ubytování v Pensionu Austria.

Více...

 

Poznejte krásy ostrova Rhodos

Rhodos je řecký ostrov, který se nachází v Egejském moři a je jedním z největších ostrovů Dodekanéského souostroví. Jde o velmi navštěvované a oblíbené místo mezi zahraničními i místními turisty, což je především způsobeno jeho překrásnou přírodou a čistými plážemi s klidným mořem.

Více...

 

Ubytování v penzionu na Šumavě

Hledáte aktivity na léto a zimu nebo ryzí přírodu na procházky a výlety? Potřebujete si aktivně odpočinout či pouze relaxovat v tichém a malebném prostředí Šumavy?

Více...

 

Italská pizza Forty´s

Pizza Fortys pro své zákazníky připravuje vynikající italské pizzy a paniny, samozřejmě včetně různých příloh a nápojů. Svou působností pokrývá veliká města v České republice. Naleznete ji v Olomouci, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Pardubicích a také samozřejmě v Praze.

Více...

 

Gastronomický zážitek v restauraci U Tří Lvů

Dovolte nám představit nekuřáckou restauraci v Plzni, která se nachází ve středu města na cestě mezi plzeňským podzemím a pivovarským muzeem.

Více...

 

Cukrárna Praha Vás zaujme

Každý z nás si rád občas zamlsá. Opravdovou lahůdkou jsou však dorty. Praha je nádherné město a má mnoho malebných míst, která určitě stojí za to navštívit.

Více...

 

Ubytování Klatovy a okolí

Chcete strávit klidnou dovolenou a sháníte ubytování Klatovy a okolí? Máme pro Vás tip. Jedná se o jedinečný penzion Klatovy, Harmonie.

Více...

 

Chatová osada Hnačov

Chatová osada Hnačov se nachází v klidné rekreační oblasti Šumavy, která je velmi oblíbenou destinací u lidí z celého Plzeňského kraje.

Více...

 

Kvalitní nerezový gastro nábytek

Jsme moderní firmou s odborným týmem pracovníků a dlouholetou praxí v oboru vybavení jídelen a dalších gastronomických provozoven.

Více...

 

Francouzská přírodní kosmetika

Nabízíme Vám luxusní přírodní francouzskou kosmetiku s použitím těch nejlepších ingrediencí, které nabízí prosluněný kraj Provence.

Více...

 

Kvalitní brazilské doutníky s příchutí

Vítáme Vás ve světě nezaměnitelných a originálních brazilských doutníků. V našem obchodě Víno Dialog naleznete největší výběr kvalitních doutníků brazilských značek.

Více...

 

Rezervuj stůl/pokoj

Rezervační formulář

Vaše objednávky na rezervaci prosím odesílejte s předstihem 24 hodin.

V případě rezervace pokojů prosím uveďte počet osob.